Thuis Producten

SFP+ optische Zendontvanger

Certificaat
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

SFP+ optische Zendontvanger

(7)
China OTU4 de Zendontvanger LC DOM Duplex Gigabit Optical Transceiver van vezelethernet fabriek

OTU4 de Zendontvanger LC DOM Duplex Gigabit Optical Transceiver van vezelethernet

Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps 4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde 4 de elektrointerface van ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China van de de Zendontvangerlc Interface NRZ van 1305nm SFP+ de Optische Module van de de Wijzevezel Enige fabriek

van de de Zendontvangerlc Interface NRZ van 1305nm SFP+ de Optische Module van de de Wijzevezel Enige

Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps 4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde 4 de elektrointerface van ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China Optische Zendontvanger 10km 1270nm 1330nm van NRZ Ethernet SFP+ fabriek

Optische Zendontvanger 10km 1270nm 1330nm van NRZ Ethernet SFP+

Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps 4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde 4 de elektrointerface van ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China de Optische Zendontvanger van 1310nm Ethernet, de Tweerichtingszendontvanger van LC SFP fabriek

de Optische Zendontvanger van 1310nm Ethernet, de Tweerichtingszendontvanger van LC SFP

Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps 4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde 4 de elektrointerface van ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China De Optische Zendontvanger 1.25g 1310nm 20km van DDM SFP+ de Zendontvanger Enige Wijze van LC SFP fabriek

De Optische Zendontvanger 1.25g 1310nm 20km van DDM SFP+ de Zendontvanger Enige Wijze van LC SFP

100GBASE QSFP28 LR4 10km Module van de het Tariefddm LC Optische Zendontvanger van OTU4 de Dubbele Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China Dubbele de vezel optische zendontvanger van de Tarief gigabit ethernet zendontvanger 1310nm DDM LC SFP fabriek

Dubbele de vezel optische zendontvanger van de Tarief gigabit ethernet zendontvanger 1310nm DDM LC SFP

Producteigenschappen DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps 4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde 4 de elektrointerface van ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China Optische Zendontvanger 10km van 1300nm SFP+ de Module Enige Wijze van SMF SFP fabriek

Optische Zendontvanger 10km van 1300nm SFP+ de Module Enige Wijze van SMF SFP

100GBASE QSFP28 LR4 10km Module van de het Tariefddm LC Optische Zendontvanger van OTU4 de Dubbele De de zendontvangermodules worden van 100G QSFP28 LR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in 100GBASE Ethernet ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
Page 1 of 1