Thuis Producten

Vezel Optische Zendontvanger

Certificaat
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Zendontvanger

(7)
China CFP2 enige Optische de Zendontvangerlr4 10km 850nm SFP Zendontvanger van de Wijzevezel fabriek

CFP2 enige Optische de Zendontvangerlr4 10km 850nm SFP Zendontvanger van de Wijzevezel

CFP2 de enige Optische Zendontvanger LR4 10km van de Wijzevezel de Enige Module van SFP van de Wijzevezel Producteigenschappen Heet-pluggable CFP2-vormfactor Steunen103.1gb/s gezamenlijke bitrate Machtsdissipat... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China 20km Enige Rate DOM LC SMF SFP Module van de Vezel de Optische Zendontvanger 1295nm QSFP28 fabriek

20km Enige Rate DOM LC SMF SFP Module van de Vezel de Optische Zendontvanger 1295nm QSFP28

De de zendontvangermodules worden van 100G QSFP28 LR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in de productie van 100GBASE Ethernet tot 20km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc-schakelaars. Nemend het ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China 1310nm Zendontvanger 112Gbps ER4 40km van vezel de Optische Ethernet Pluggable Optische Module van SFP fabriek

1310nm Zendontvanger 112Gbps ER4 40km van vezel de Optische Ethernet Pluggable Optische Module van SFP

Wordt de Optische de Zendontvangermodule van 100G QSFP28 ER4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in 100GBASE Ethernet en de cliënt van 4x28G OTN zet productie tot 40km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China 40km de Enige van de de Zendontvangerqsfp28 100G ER4 Ethernet Vezel van Vezelsfp Optische Zendontvanger fabriek

40km de Enige van de de Zendontvangerqsfp28 100G ER4 Ethernet Vezel van Vezelsfp Optische Zendontvanger

Wordt de Optische de Zendontvangermodule van 100G QSFP28 ER4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in de productie van 100GBASE Ethernet tot 40km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc-schakelaars. Nemend het ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China 100GB vezel Optische Zendontvanger, de Module van de Optische Vezelsfp van QSFP28 LR4 DDM LC fabriek

100GB vezel Optische Zendontvanger, de Module van de Optische Vezelsfp van QSFP28 LR4 DDM LC

De de zendontvangermodules worden van 100G QSFP28 LR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in de productie van 100GBASE Ethernet tot 10km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc-schakelaars. Nemend het ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van QSFP28 LR4 OTU4 Module Sfp+ 10g 1310nm 10km fabriek

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van QSFP28 LR4 OTU4 Module Sfp+ 10g 1310nm 10km

De de zendontvangermodules worden van 100G QSFP28 LR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in 100GBASE Ethernet en de cliënt van 4x28G OTN zet productie tot 10km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
China 850nm kies de Zendontvangers van de Zendontvanger1.8w NRZ 1000base LX SFP van de Wijzevezel uit fabriek

850nm kies de Zendontvangers van de Zendontvanger1.8w NRZ 1000base LX SFP van de Wijzevezel uit

850nm kies de Zendontvangers van de Zendontvanger1.8w NRZ 1000base LX SFP van de Wijzevezel uit Wordt de Optische de Zendontvangermodule van 100G QSFP28 SR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in de productie ... Lees meer
2021-12-13 14:35:40
Page 1 of 1