Thuis Productende Zendontvanger van 25G SFP28

10km Gigabit de Zendontvangermodule Ethernet van de Vezelzendontvanger 1300nm Sfp28

China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

10km Gigabit de Zendontvangermodule Ethernet van de Vezelzendontvanger 1300nm Sfp28

large.img.alt
large.img.alt

Grote Afbeelding :  10km Gigabit de Zendontvangermodule Ethernet van de Vezelzendontvanger 1300nm Sfp28

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Guanglian
Certificering: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 PC
Prijs: Contact for quotation
Verpakking Details: 10pcs per dienblad, Steunaanpassing
Levertijd: Contact voor levertijd
Betalingscondities: T/T, Netto 30 dagen
Levering vermogen: 15K per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm Transmissieafstand: 10km
Schakelaar: LC duplex Kabeltype: SMF
Ontvangerstype: speld TX macht: -4.3~4.5dBm
Machtsconsumptie: <4W Protocollen: IEEE 802.3BA 100GBASE-LR4, IEEE 802.3BM, QSFP28 MSA, SFF-8665, SFF-8636
Toepassing: Telecommunicatie, Data Center, het Draadloze Netwerk van 5G
Hoog licht:

10km Gigabit Vezelzendontvanger

,

de Vezelzendontvanger van 1300nm Gigabit

,

Sfp28 Zendontvangermodule

25Gb/S SFP28 1310nm 10km de Enige Optische Zendontvanger van Wijzesfp

 

Producteigenschappen

 

DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie

Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps

4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde

4 de elektrointerface van x 28G

Tot bereik 10km op SMF

3.3V voedingvoltage

Machtsdissipatie < 4W="">

Werkende Gevaltemperatuur: 0~70℃

Duplexlc-schakelaar

 

De dienst

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren

 

Eigenschappen
De module van de full-duplexzendontvanger
Heet-pluggable SFP28-vormfactor
Volgzaam met de norm van SFP28 MSA

Contactgegevens
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)