Thuis Productende Zendontvanger van 25G SFP28

de Zendontvanger Enige Wijze 10km IEEE 802.3ba van 1310nm 25G SFP28

China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

de Zendontvanger Enige Wijze 10km IEEE 802.3ba van 1310nm 25G SFP28

large.img.alt
large.img.alt

Grote Afbeelding :  de Zendontvanger Enige Wijze 10km IEEE 802.3ba van 1310nm 25G SFP28

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Guanglian
Certificering: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 PC
Prijs: Contact for quotation
Verpakking Details: 10pcs per dienblad, Steunaanpassing
Levertijd: Contact voor levertijd
Betalingscondities: T/T, Netto 30 dagen
Levering vermogen: 15K per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactor: de Zendontvanger van 25G SFP28 Golflengte: 1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm
Transmissieafstand: 10km Schakelaar: LC duplex
Kabeltype: SMF Zendertype: 4 X LAN WDM DML (DFB)
Ontvangerstype: speld DDM/DOM: Gesteund
OTU4: Gesteund TX macht: -4.3~4.5dBm
Machtsconsumptie: <4W Uitstervenverhouding: >4dB
Modulatieformaat: NRZ Bitfoutenverhouding (BER): 1E-12 (zonder FEC)
Protocollen: IEEE 802.3BA 100GBASE-LR4, IEEE 802.3BM, QSFP28 MSA, SFF-8665, SFF-8636 Toepassing: Telecommunicatie, Data Center, het Draadloze Netwerk van 5G
Hoog licht:

de Zendontvanger van 1310nm 25G SFP28

,

10km 25G SFP28 Zendontvanger

,

IEEE 802.3ba kiest Wijzezendontvanger uit

25Gb/S SFP28 1310nm 10km de Enige Optische Zendontvanger van Wijzesfp

 

Producteigenschappen

 

DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie

Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps

4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde

4 de elektrointerface van x 28G

Tot bereik 10km op SMF

3.3V voedingvoltage

Machtsdissipatie < 4W="">

Werkende Gevaltemperatuur: 0~70℃

Duplexlc-schakelaar

 

De dienst

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren

 

Contactgegevens
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)