Thuis ProductenVezel Optische Zendontvanger

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van QSFP28 LR4 OTU4 Module Sfp+ 10g 1310nm 10km

China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van QSFP28 LR4 OTU4 Module Sfp+ 10g 1310nm 10km

large.img.alt
large.img.alt

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van QSFP28 LR4 OTU4 Module Sfp+ 10g 1310nm 10km

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Guanglian
Certificering: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Modelnummer: Optr-mf53l-c
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 PC
Prijs: Contact for quotation
Verpakking Details: 10pcs per dienblad, Steunaanpassing
Levertijd: Contact voor levertijd
Betalingscondities: T/T, Netto 30 dagen
Levering vermogen: 15K per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactor: de Zendontvanger van 40G QSFP Datasnelheid: 103.125Gbps/112Gbps
Golflengte: 1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm Transmissieafstand: 10km
Schakelaar: LC duplex Kabeltype: SMF
Zendertype: 4 X LAN WDM DML (DFB) Ontvangerstype: speld
DDM/DOM: Gesteund OTU4: Gesteund
Temperatuurwaaier: 0 ~ 70°C TX macht: -4.3~4.5dBm
Ontvangersgevoeligheid (OMA): -8.4dBm Machtsconsumptie: <4W
Uitstervenverhouding: >4dB Modulatieformaat: NRZ
Verpakkingstechnologie: doos verpakking Bitfoutenverhouding (BER): 1E-12 (zonder FEC)
Protocollen: IEEE 802.3BA 100GBASE-LR4, IEEE 802.3BM, QSFP28 MSA, SFF-8665, SFF-8636 Toepassing: Telecommunicatie, Data Center, 100G Ethernet, het Draadloze Netwerk van 5G
Hoog licht:

QSFP28 Module van de vezel de Optische Zendontvanger

,

OTU4 module van de vezel de optische zendontvanger

,

Sfp+ 10g 1310nm 10km

De de zendontvangermodules worden van 100G QSFP28 LR4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in 100GBASE Ethernet en de cliënt van 4x28G OTN zet productie tot 10km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc-schakelaars om. Nemend het afzonderlijke ontwerp van TOSA+ROSA+FPC+PCBA, heeft het grote betrouwbaarheid, luchtdichtheids en hittedissipatieprestaties. De zendontvanger is volgzaam met IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE 802.3bm, sff-8665 en sff-8636 en de normen van QSFP28 MSA. Het is geschikt om in diverse toepassingen, zoals 100G-telecommunicatieverbindingen, datacentrum, high-performance computingsnetwerken, ondernemingsnetwerken enz. worden gebruikt.

 

Producteigenschappen

DOOS (TOSA+ROSA) verpakkingstechnologie

Steun zowel het gezamenlijke bitrate van 103.1Gbps als van 112Gbps

4 zender van lan-WDM DML van x de 28G op DFB-Gebaseerde

4 de elektrointerface van x 28G

Tot bereik 10km op SMF

3.3V voedingvoltage

Machtsdissipatie < 4W="">

Werkende Gevaltemperatuur: 0~70℃

Duplexlc-schakelaar

 

Toepassing

De verbindingen van 100GBASE-LR4 Ethernet

Telecommunicatienetwerk

 

Contactgegevens
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)