Thuis Productende Zendontvanger van 400G QSFP DD

500m 400G QSFP DD de Optische Zendontvanger 12W van de Zendontvangerdr4 Vezel

China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

500m 400G QSFP DD de Optische Zendontvanger 12W van de Zendontvangerdr4 Vezel

large.img.alt
large.img.alt

Grote Afbeelding :  500m 400G QSFP DD de Optische Zendontvanger 12W van de Zendontvangerdr4 Vezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: Gemaakt in China
Merknaam: Guanglian
Modelnummer: OPTR-DS31P-C
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Contact for quotation
Verpakking Details: 10 PCs per pallet, Steunaanpassing
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen: 5k per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Hoog licht:

500m 400G QSFP DD Zendontvanger

,

de Zendontvanger van 12W 400G QSFP DD

,

400G QSFP DD DR4

Optr-ds31p-c is een zendontvangermodule voor 500m optische communicatie toepassingen wordt ontworpen, en het is volgzame withQSFP-DD MSA, het protocol van IEEE 802.3bs en 400gaui-8 normen die. Het 425 Gigabit signaal wordt gedragen meer dan vier parallelle stegen door één golflengte per steeg. Deze module kan 8 kanaal 53,125 de elektrogegevens van Gbit/s in 4 parallelle kanalen van optische signalen omzetten, elke ondersteunende 106,25 Gbit/s-gegevenstransmissie. Integendeel, kan het 4 kanaal 106,25 Gbit/s omzetten de optische signalen aan 8 elektrooutputgegevens over de ontvangerskant kanaliseren. Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten. De module biedt zeer hoge functionaliteit en eigenschapintegratie, toegankelijk via een two-wire periodieke interface aan.

 

 

 

Producteigenschappen

  • Qsfp-DD MSA-volgzame omwenteling 5,1
  • 802.3bscompliant
  • QSFP-DD-CMIS-Rev4p0
  • 400GEDR4 volgzame specificatie
  • de elektrointerface van 8x53.125 Gbit/s PAM4 (400gaui-8)
  • Niet hermetisch pakketontwerp
  • Maximummachtsconsumptie 12W
  • MPO-schakelaar
  • Het gezamenlijke bitrate van 425 Gbit/s
  • Tot 500 m-transmissie op enige wijzevezel met FEC
  • Werkende gevaltemperatuur: 0℃~70℃
  • Kies 3,3 V-voeding uit
  • RoHS-2 volgzaam

 

Toepassingen

  • Datacentrumnetwerk

Contactgegevens
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)