Thuis ProductenVezel Optische Zendontvanger

40km de Enige van de de Zendontvangerqsfp28 100G ER4 Ethernet Vezel van Vezelsfp Optische Zendontvanger

China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
China Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

40km de Enige van de de Zendontvangerqsfp28 100G ER4 Ethernet Vezel van Vezelsfp Optische Zendontvanger

large.img.alt
large.img.alt

Grote Afbeelding :  40km de Enige van de de Zendontvangerqsfp28 100G ER4 Ethernet Vezel van Vezelsfp Optische Zendontvanger

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Guanglian
Certificering: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Modelnummer: OPTR-MW 53 E.G.
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 PC
Prijs: Contact for Quotation
Verpakking Details: 2/10pcs per dienblad, Steunaanpassing
Levertijd: Contact voor levertijd
Betalingscondities: T/T, Netto 30 dagen
Levering vermogen: 5000PCS/MONTH
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactor: QSFP28 Golflengte: 1310nm
Schakelaar: LC duplex Datasnelheid: 103.125Gbps
Transmissieafstand: 40km zonder FEC Media: SMF
Zendertype: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML TOSA Ontvangerstype: SOA ROSA
DDM/DOM: Gesteund Temperatuurwaaier: 0~70°C
TX macht: -2.9-2.9dBm Ontvangersgevoeligheid (AOP): -20.9dBm
Machtsconsumptie: < 5W Uitstervenverhouding: >8dB
Modulatieformaat: NRZ Verpakkingstechnologie: doos verpakking
Bitfoutenverhouding (BER): D.w.z.-12 zonder FEC Protocollen: QSFP28 Volgzaam MSA
Toepassing: 100GBASE Ethernet, Telecommunicatie, 5G-Medio Netwerk/Terugvracht
Hoog licht:

40km de Enige Zendontvanger van Vezelsfp

,

QSFP28 de enige Zendontvanger van Vezelsfp

,

De Vezel Optische Zendontvanger van ER4 Ethernet

Wordt de Optische de Zendontvangermodule van 100G QSFP28 ER4 van Guanglian ontworpen voor gebruik in de productie van 100GBASE Ethernet tot 40km over enige wijzevezel (SMF) met duplexlc-schakelaars. Nemend het afzonderlijke ontwerp van EML TOSA+SOA+ PIN ROSA +PCBA, heeft het grote betrouwbaarheid, luchtdichtheids en hittedissipatieprestaties. Deze zendontvanger is volgzaam met de norm van IEEE 802.3ba 100GBASE-ER4. De digitale diagnostiekfuncties zijn ook beschikbaar via de I2C-interface, zoals die door QSFP28 MSA worden gespecificeerd, toegang tot werkende parameters in real time te verlenen. Het is geschikt om in diverse toepassingen, zoals 100G Ethernet, telecommunicatie, toegangsnetwerk, datacentrumkoppeling, en het draadloze netwerk van 5G worden gebruikt.

 

Producteigenschappen

DOOS (EML TOSA+SOA+ PIN ROSA) verpakkingstechnologie

Steun het gezamenlijke bitrate van beide 103.1Gbps

4 zender van lan-WDM DML van x de 25G op DFB-Gebaseerde

4 de elektrointerface van x 25G

Tot bereik 40km zonder FEC op SMF

3.3V voedingvoltage

Machtsdissipatie ≤ 5W

Werkende Gevaltemperatuur: 0~70℃

Duplexlc-schakelaar

 

Toepassing

100GBASE-ER4 Ethernet

Toegangsnetwerk

Telecommunicatienetwerk

Data Centerinterconnectie (DCI)

Contactgegevens
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)